Szukam zdjęć Piłatkowców i Jezierzan

20 czerwca 2012

Szukam zdjęć wsi Piłatkowce i Jezierzany, powiat . Moja mama pochodzi z Piłatkowiec. Mogą to być zdjęcia sprzed wojny, jak i współczesne.

Renata

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

5 odpowiedzi Szukam zdjęć Piłatkowców i Jezierzan

 1. Mariiusz Owsiak Odpowiedz

  3 października 2012 w 23:57

  Witam
  Mam znajomego który takze poszukuje jakichkolwiek dokumentów z tej miejscowosci,jego przodkowie pochodza Piłatkowic. On niestety nie mówi po polsku ale bedzie wdzieczny za jakiekolwiek wiadomości.Nazwiska jego przodków jak dobrze pamietam to Zajączkowski.
  Proszę o pomoc w miare możliwości na maila. Pozdrawiam

  Mariusz Owsiak

  • Bsia Odpowiedz

   4 sierpnia 2013 w 18:38

   Witam piszę do pana gdyż jestem ciekawa czy znalazł pan jakieś zdjęcia,dokumenty itp informacje dotyczące ludzi i miejscowości Piłatkowce? moja mama pochodziła z tej miejscowości niestety już nie żyje a ja chciałabym zebrać choć garść informacji o przodkach aby pozostawić coś dla następnych pokoleń.Zechc się pan do mnie odezwać?
   pozdrawiam.

 2. Jacek Odpowiedz

  13 czerwca 2013 w 15:21

  witam
  Borszczów i okolice, Piłatkowce, Korolówka, Muszkatówka, Paniowce – poszukuję pra-potomków rodziny Gałdzicki (Gaudzicki-Galdzicki), Sokolnicki i Tchórzewski (Tchorzewski); mail: js@orffa.pl
  dziękuję
  Jacek Stróżewski

 3. Bsia Odpowiedz

  4 sierpnia 2013 w 18:24

  Moi państwo mam nadziej że ktoś ma i że dostaliście jakieś zdjęcia i jakieś wiadomości z tamtych terenów.Bardzo proszę podzielcie się nimi,moja mama urodziła się w Piłatkowcach Stefania córka Jana Chrunia niestety już nie żyje,nie spełniły się jej marzenia aby tam pojechać ja chciałabym czegoś się dowidzieć coś zobaczyć,dlatego jeśli ktoś coś ma proszę o kontakt.

 4. jerrylaskowski Odpowiedz

  15 marca 2016 w 23:25

  istnieje ksiazka Ludobujstwo okregu Tarnopolskiego, jest tam mnostwo nazwisk i miejscowosci gdzie ukrainscy pacifisci wytepili niemal cala polska ludnosc. Ksiazke i strone internetowa prowadzi p. Stankiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *