Na posiedzeniu rady miejskiej w Nikopolu było nie tylko mówione… Było też strzelane

4 maja 2018

Bigosowanie niczym na sejmikach w dawnej Rzeczpospolitej! 4 maja 2018 r., podczas nadzwyczajnego posiedzenia rady miasta Nikopol (ob. dniepropietrowski) jeden z deputowanych oddał strzały z broni palnej, po tym jak został oblany kefirem. Na szczęście nikt nie został ranny.

O „zajściu” poinformował portal nikpolnews.com.


Na dzisiejszym, nadzwyczajnym posiedzeniu rady miasta miały zostać poruszone te kwestie, których rajcy nie zdołali przedyskutować na sesji 27 kwietnia, zerwanej na skutek niezatwierdzenia przez deputowanych składu tzw. Hromadskoj Rady (organu konsultacyjnego) przy Radzie Miasta.

Awantura rozpoczęła się w momencie, gdy przedstawiciele nacjonalistycznej partii „”, nie godząc się na porządek obrad, zablokowali mównicę w sali posiedzeń rady, wszczęli bijatykę, a następnie wylali puszkę kefiru na głowę deputowanego Aleksandra Rybakowa.


Ten ostatni nie pozostał dłużny swym napastnikom; wyciągnął pistolet i oddał (kilka?) strzałów. Na szczęście wszystkie pociski wbiły się w sufit i ściany. Tożsamość sprawcy nie pozostawia wątpliwości, ponieważ został on sfotografowany in flagranti (zob. zdjęcie powyżej).

W tym momencie okolice budynku, a także jego wnętrza obstawione są przez oddziały policji.

Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

1 odpowiedź Na posiedzeniu rady miejskiej w Nikopolu było nie tylko mówione… Było też strzelane

  1. Nie można nic powiedzieć Odpowiedz

    4 maja 2018 w 13:40

    Kozacki stan umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *