Milicja w Homlu rozbiła gang młodocianych „łowców gejów”

17 stycznia 2018

w Homlu skierowała do sądu sprawę przeciwko młodocianym przestępcom – „łowcom gejów”. Przed wymiarem sprawiedliwości stanie 11 osób, tylko jedna z nich jest osobą pełnoletnią. Za znęcanie się nad ofiarami grozi im od 6 do 10 lat .

Sprawcy mają na koncie trzy ofiary, to mężczyźni w wieku 22 -30 lat.


Młodociani przestępcy to szkół zawodowych, kilku zakończyło już edukację. Wiadomo, że chuligani polowali i kontaktowali się z domniemanymi ofiarami w Internecie. Proponowali im spotkania, obiecując kontakty intymne. Gdy dochodziło do spotkania – prześladowcy zawsze wybierali ustronne miejsca, odbywali z nimi „rozmowy edukacyjne”, bili, grozili, dręczyli, szantażowali, oblewali im głowy antyseptykiem barwiącym skórę na intensywny kolor zielony. Wszystko filmowali na . Jednej z ofiar ogolili pół głowę, inną zmusili do umycia twarzy gencjaną. Nigdy nie odbierali ofiarom pieniędzy.

Podejrzani „uczyli” swoje ofiary „poprawnego” zachowania i grozili, że jeśli „nie zmądrzeją”, opublikują materiał wideo w sieci. Warto zauważyć, że ofiary nie złożyły doniesienia na milicję – mężczyźni bali się kompromitującego rozgłosu. Sprawa wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy stróże prawa wpadli na trop młodocianych chuliganów, podejrzewanych o inne rozboje.


Działania podejrzanych zostały zakwalifikowane z paragrafu „złośliwe” i „szczególnie złośliwe ”. Maksymalna jaka przewidziana jest w kodeksie karnym wynosi odpowiednio do 6 lat i do 10 lat.

Ponadto poszczególni uczestnicy sprawy są oskarżani o , rozbój, rozpowszechnianie materiałów pornograficznych w Internecie.

Kresy24.pl/ab

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

9 odpowiedzi Milicja w Homlu rozbiła gang młodocianych „łowców gejów”

 1. Cassubica Odpowiedz

  23 stycznia 2018 w 01:10

  A gdzie ten Homl leży,bo to trochę z niemiecka brzmi.

  • Janusz z Kolonii Odpowiedz

   12 kwietnia 2018 w 22:34

   No cóż. To taka odmiana komunizmu MAO z Chin na Białorusi. W sowietach kula w łeb, a u Mao lagier wychowawczy! Nawet cesarza Chin nie zamordowali jak bolszewiki cara, tylko wpakowali do chiniolskiego gułagu na 10 tki lat. Potem to już mu nic nie trzeba było! Łukaszenka przecież trzyma się chinioli i robi niechętnie co putin każe.

 2. Cassubica Odpowiedz

  23 stycznia 2018 w 01:13

  Staną przed sądem za to, że udzielali korepetycji na temat tego, że pupa jest do „sr.nia”, a nie do je..nia?

  • Narayan Odpowiedz

   2 marca 2018 w 16:09

   może jakies odznaczenia dostaną bo nie miesci mi się w glowie żeby ktokolwiek moglby ich za to skarcić. chyba ze sedzia tez pedal

 3. MISZA Odpowiedz

  24 stycznia 2018 w 18:10

  BYŁO PYTANIE – GDZIE HOML – OCZYWIŚCIE TAM GDZIE RZĄDZIŁ CADYK Z HOMLA ZE SWOIM NARODEM – UJ TO BYŁY ZŁOTE CZASY DLA LEJBATYCH – ONI TEŻ NIE LUBILI GEJÓW

 4. Mizio Odpowiedz

  25 lutego 2018 w 08:17

  Homl to ulica w Białymstoku?

 5. Lin Odpowiedz

  14 marca 2018 w 15:31

  Nie chodzi wam o „Homel” na Białorusi?

 6. ABC Odpowiedz

  10 kwietnia 2018 w 13:01

  Typowe „ruskie” zachowanie. Nie wolno ujawniać publicznie swojej odmienności, gej to taki „światowiec”, tam najlepiej być prostym, pijanym kałmukiem.

 7. Janusz z Kolonii Odpowiedz

  12 kwietnia 2018 w 22:33

  No cóż. To taka odmiana komunizmu MAO z Chin na Białorusi. W sowietach kula w łeb, a u Mao lagier wychowawczy! Nawet cesarza Chin nie zamordowali jak bolszewiki cara, tylko wpakowali do chiniolskiego gułagu na 10 tki lat. Potem to już mu nic nie trzeba było!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *