„Cyniczne bandery w wojskowych mundurach i bronią w ręku” (WIDEO + MEMY)

27 marca 2015

cyniczny_bandera6„Cyniczne bandery” – tak nazwał zabójców oficera SBU Wiktora Manzyka, zastrzelonego 21 marca w Wołnowasze przez byłego członka „Prawego Sektora”, kiedy Manzyk próbował zatrzymać kontrabandę przewożoną na terytorium okupowane przez rosyjskich separatystów.

„Cyniczne bandery, bandyci w wojskowych mundurach, z bronią w ręku. Mordowali Ukraińców, skrycie ich zabijali. Wiktor nie zawahał się stanąć na ich drodze” – powiedział Petro o zabójcach Manzyka w rocznicę utworzenia Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, podkreślając wewnetrzne zagrożenia dla wolności kraju.


Określenie „bandery” było w realiach sowieckich synonimem słowa „bandyci”.

Reakcją na wypowiedź Poroszenki jest lawina komentarzy obrońców „dobrego imienia” Bandery w ukraińskim internecie. Wybraliśmy dla was niektóre z nich, ocenę pozostawiamy waszej inicjatywie:


cyniczny_bandera2

cyniczny_bandera3

cyniczny_bandera4

cyniczny_bandera5

cyniczny_bandera7

cyniczny_bandera6

cyniczny_bandera8

Kresy24.pl

 

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

8 odpowiedzi „Cyniczne bandery w wojskowych mundurach i bronią w ręku” (WIDEO + MEMY)

 1. tagore Odpowiedz

  27 marca 2015 w 17:17

  Dla Polski i polskich interesów ta sytuacja to dobra wiadomość.

 2. Jan53 Odpowiedz

  27 marca 2015 w 17:26

  Dlatego jestem zadowolony ze kacap zlapal się za leb z bandera.Nie ma to jak dwie „wysokie Kulturowo cywilizacje” mordują się nawzajem.Dopinguje obie strony-im mniej jednych i drugich tym lepiej dla nas Polakow.Oby tylko nasze miernoty polityczne nie „zaspaly” i szybko ten czas przeznacza na prawdziwa modernizacje wojska,zakup technologii i produkcja broni w RP.Nic nie trwa wiecznie.Przyjdzie czas gdy być może znow Ukraina będzie wasalem Rosji i z jej pomocą będzie chciała odrobić terytorialne straty np.na Polsce.Wszystko jest możliwe.Rowniez zmiana pojałtańskich granic.Dokonal tego jeden z sygnatariuszy tego bandyckiego i złodziejskiego aktu.Skoro zrobil to raz,to dlaczego nie dwa lub trzy?A kto mu zabroni?Cieniasy z NATO?

  • rene Odpowiedz

   27 marca 2015 w 18:13

   A co z trzecią „wysoko kulturową cywilizacją ” ? Car WWP odpowiedzialny za wymordowanie ponad 200 tyś. Czeczeńców , wojnę Gruzińską i parę pomniejszych „operacji pokojowych” ?

  • macko Odpowiedz

   27 marca 2015 w 19:19

   To, że tak zwani banderowcy przyjdą po nasze wschodnie powiaty jest pewne, jeśli tylko putin zasiądzie w Kijowie. Dlatego właśnie naszym priorytetem jest nie dopuścić do wygranej kremla. Ukraina jest słaba i sama nie stanowi dla nas zagrożenia. Groźna będzie dopiero, kiedy będzie miała putlera za plecami.

   • olo

    27 marca 2015 w 20:16

    jeśli putin zasiądzie w Kijowie nie popuści reszcie. Wszystkich banderowców wywiezie na Sybir i każe pracować ku chwale rosji…Wg mnie to bardzo dobra wiadomość

   • Konstantyn

    27 marca 2015 w 21:11

    olo to troll i nie ma co brać poważnie jego pro ruskiego bełkotu. Macko, zgadzam się z Tobą w 100%. Z samą Ukrainą (w razie czego) damy sobie spokojnie radę). Największym dla nas zagrożeniem jest Kacapia, dlatego im dalej od naszych granic, tym dla nas bezpieczniej. Dlatego życzę Ukraińcom powodzenia w obronie Ukrainy. Na pohybel Kacapom ! Na pohybel Putlerowi !!!

 3. Jan53 Odpowiedz

  27 marca 2015 w 19:10

  @rene:Mysli Pan ze kacap to inna nacja niż Wladimir Wladymirowicz Putin? Hm?Zaskoczyl mnie Pan.Z tego co pisza rosyjskie i swiatowe media to Carewicz Putin jest kolejnym pokoleniem kacapa z domieszka krwi potomkow „Zlotej Ordy” która „cywilizowala” Ksiestwo Moskiewskie i nie tylko.A to ze nie ma brody,brudnego szynela i nie smierdzi to po prostu cywilizacyjny postep przyniesiony wraz z zachodnia cywilizacja.

  • Konstantyn Odpowiedz

   27 marca 2015 w 21:15

   Trudno się z tym nie zgodzić. Takie są fakty. Może nosi ten petrsburski żulik, czekistowski bandyta najdroższe krawaty i garnitury, ale mentalnie nadal (podobnie jak jego kolesie z KGB)pozostaje w epoce kamienia z grubsza lizanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *