Budowa rosyjskiego marzenia trwa (WIDEO + FOTO)

7 marca 2016

rosja-krym-most-budowa

Dwa lata po aneksji Krymu optymiści nadal wierzą w „ruskij mir”. Wciąż czekają na mityczny most, który połączący półwysep z Rosją. Chyba się nie doczekają?

Na jednym z portali separatystów pojawiły się najnowsze zdjęcia i filmowy „reportaż” z budowy:


krym-most-rosjakrym-most (2)-rosjakrym-most (3)-rosjakrym-most (4)-rosja


Kresy24.pl

Podziel się tym z innymi. Udostępnij na:

Komentarze nawołujące do przemocy, zawierające zniesławienia, wulgaryzmy, groźby karalne lub spam będą usuwane. Również wpisy osób podających nieprawdziwy email.

3 odpowiedzi Budowa rosyjskiego marzenia trwa (WIDEO + FOTO)

 1. Łzy Matki Odpowiedz

  7 marca 2016 w 22:52

  Na You Tube jest film z budowy – gdzie widać całą inwestycję – i jest ona daleko zaawansowana – budują już drugą nitkę mostu – teraz kładą rury na gaz i kończą/skończyli?/ most energetyczny. Latem powinni być gotowi.

  Tu raczej jest sukces Putina. Krym/zwykli ludzie/ wytrzymał bez prądu, wody i ciepła. Czy zwykli ludzie mieszkańcy Krymu musieli to znosić? Czy rzeczywiście byli winni wielkiej polityki – dziś wierzą że jak by się udało to ukraińcy by ich zagłodzili i zamrozili. Przeciwko komu jest ta blokada?? Za co mają kochać taką matkę – ojczyznę? Większość z nich to Rosjanie i Tatarzy – jak mają rozumieć więź z niedawną ojczyzną?

  Jeśli ukraińcy chcieli aby mieszkańcy Krymu ich znienawidzili to im się udało. To już nie jest problemem Putin który odebrał prezent Chruszczowa – ale społeczna niechęć do ukrainy.

  • pol Odpowiedz

   9 marca 2016 w 08:15

   Srata tata banialuki gościu opowiadasz- lzy to chyba matuszki rasyjii . Widać że nie masz zielonego pojęcia o budowach mostów ,to co tam budują to kosztowny twór propagandowy ( podobnie jak twoja wypowiedż ) .Wypowiadanie sie za ludzi mieszkających na Krymie ( MIŁOŚĆ , NIENAWIŚĆ , BLOKADA, ODEBRANIE PREZENTU ) podpada moim zdaniem pod podrzeganie do nienawiści i jako takie powinno być karalne ( będe składał wniosek o ściganie do prokuratury w sprawie twojej wypowiedzi ) .

   • SyøTroll

    10 marca 2016 w 11:58

    @”pol”
    Dla ciebie najwyraźniej wszystkie poglądy faktycznie nie będące podżeganiem do nienawiści wobec Rosji i Rosjan kwalifikują się jako podżeganie do nienawiści. I do tego jeszcze grozisz donosami.
    A wszystko w obronie nie tyle integralności Ukrainy lecz obecnego rzekomo „proeuropejskiego” bezhołowia i bandytyzmu (o czym mówił nawet prezydent Poroszenko, w kontekście działań ATO). Większość Krymczan się cieszy, że Krym uniknął losu Donbasu tj. niezgodnego z konstytucja „U” napuszczenia rozmaitych band zbrojnych o statusie oddziałów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy oraz oddziałów Ukraińskiej Armii przeciw cywilnej ludności.
    A, informowanie o łamaniu ukraińskiego prawa, przez uczestników ATO, poprzez samo w nim uczestnictwo, na Ukrainie jest przestępstwem, ale tu jest Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *